Anunț privind elaborarea Planului de Amenajare a Teritoriului Județean Sălaj - Etapa III (forma preliminară)

Consiliul Județean Sălaj face cunoscută finalizarea elaborării formei preliminare ( Etapa III ), a Planului de Amenajare a Teritoriului Județean Sălaj.

Documentație:
PATJ Sălaj - Etapa a III-a
Planșe

Publicul este invitat să transmită observații și propuneri privind elaborarea formei preliminare a Planului de Amenajare a Teritoriului Județean Sălaj, până la data de 08.06.2021, la sediul Consiliului Județean Sălaj, Zalău, P-ța 1 Decembrie 1918, nr.11 sau prin e-mail la adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..

Răspunsurile la observațiile sau propunerile cetățenilor vor fi trimise prin e-mail, până la data de 18.06.2021.

Publicul doritor să participe la dezbaterea publică stabilită în data de 09.06.2021, este invitat să își anunțe intenția de participare, până în 03.06.2021, la adresa de e-mail: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..

Persoana responsabilă cu informarea și consultarea publicului: Dorina - Raluca Crișan, consilier în cadrul Direcției Arhitect Șef, tel. 0260-611370, int. 225.